مشکلات اخذ اقامت ترکیه از طریق کشاورزی


در این مقاله قصد داریم تا مشکلات موجود در صنعت کشاورزی کشور ترکیه را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه مهمترین سیاست های دولت ترکیه جهت رفع مشکلات موجود در زمینه کشاورزی خواهیم پرداخت. تا پایان مقاله جهت آشنایی با مشکلات کشاورزی ترکیه و اهداف دولت ترکیه جهت رفع این مشکلات همراه ما باشید.

مشکلات اخذ اقامت ترکیه از طریق کشاورزی

یکی از مطمئن ترین روش های اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری می باشد و همانطور که می دانید از آنجا که صنعت کشاورزی در سال های اخیر در ترکیه رشد قابل توجهی داشته است و باعث جذب سرمایه گذاران زیادی به این حرفه شده است متقاضیان اخذ اقامت ترکیه که در زمینه کشاورزی دارای تجربه و مهارت می باشند به طور پیوسته در حال افزایش است. اما توصیه می کنیم قبل از اینکه اقدامات خود جهت راه اندازی صنعت کشاورزی در ترکیه ابتدا وضعیت این حرفه را در این کشور مورد بررسی قرار دهید.

مشکلات موجود در صنعت کشاورزی ترکیه برای متقاضیان اخذ اقامت ترکیه

هرچند کشاورزی در ترکیه رشد قابل توجهی داشته است اما در این صنعت مشکلات قابل توجهی نیز وجود دارد که در این مقاله قصد داریم برخی از آن ها را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم. جهت آشنایی با مشکلات موجود در این حرفه در کشور ترکیه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

امروزه صنعت کشاورزی در ترکیه با مشکلات بسیار زیادی روبرو شده است از این رو دولت این کشور در تلاش است تا برای رفع این مشکلات راهکارهای مؤثر به شما ارائه دهد تا بتواند مسیر پیوستن ترکیه به اتحادیه اروپا را هموار سازد. بر اساس گزارشات به دست آمده از صنعت کشاورزی در ترکیه می توان گفت که در سال 2006 این صنعت در ترکیه با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده است اما امروزه با ارائه راهکارهای فوق العاده عالی ارائه شده توسط دولت برخی از این مشکلات تا حدودی رفع شده است.

از جمله مشکلات موجود در صنعت کشاورزی این کشور می توان به منابع کشاورزی پراکنده، زمین های کوچک، کیفیت نامطلوب محصولات کشاورزی، مشکلات بازاریابی توسط کشاورزان اشاره کرد. دولت ترکیه بهبود شرایط موجود و نزدیک شدن به معیارهای اتحادیه اروپا را برای خود به عنوان یک هدف مد نظر قرار داد و بدین وسیله توانست سیاست های عالی برای صنعت کشاورزی تعیین نماید. در این بخش از مقاله برخی از این اهداف را معرفی خواهیم نمود.

  • می توان گفت یکی از مهمترین اهداف این سیاست تعیین شده برای بخش کشاورزی ترکیه دسترسی مردم به مواد غذایی سالم و با کیفیت، تغذیه مناسب و متعادل و در نهایت افزایش جمعیت می باشد.
  • هدف دوم سیاست کشاورزی ترکیه ایجاد ساختار کشاورزی اقتصادی، زیست محیطی، اجتماعی، سازمان یافته، منظم با قابلیت رقابت پذیری بالا می باشد به طوری که متناسب با اتحادیه اروپا باشد.
  • از منابع طبیعی به طور مؤثر استفاده شود و سلامت محیط زیست حفظ شود.

میزان درآمد تولید کنندگان در ترکیه افزایش یابد و همچنین تثبیت شود


/ 0 نظر / 5 بازدید